Klika słów o nas

O nas

The Second Life Stuff powstał  w odpowiedzi na potrzeby otaczającej nas rzeczywistości.  

Kobiety szczególnie cieszą metamorfozy, która z nas, przynajmniej raz nie zrobiła kompletnej rewolucji, przestawiając meble w pokoju, po czym po chwili wracały na swoje miejsce, nich podniesie rękę  :)  

Przestrzeń wokół nas jest istotna, wpływa na nasze emocje, koncentracje i zdrowie psychiczne, jak wykazują badania naukowe. My rozumiemy tę potrzebę doskonale. Szczególnie dziś, kiedy spędzamy w domowej rzeczywistości znacznie więcej czasu niż dotychczas, potrzeba wykreowania piękną wokół, przybiera nowego wymiaru.

Stworzyłyśmy przestrzeń, w której możesz „zapolować” na dobry design.

 

Od kiedy zostałyśmy mamami, uwaga na stan środowiska, w którym będą żyć nasze dzieci, stała się jeszcze bardziej istotna. Ignorowanie kondycji naszej planety jest w dzisiejszych czasach po prostu niemożliwe, a na pewno nieetyczne . 

Stąd nasz pomysł na połączenie naturalnej potrzeby otaczania się pięknymi przedmiotami, dopieszczania przestrzeni domowej oraz poszanowania otaczającego świata, w którym nadprodukcja dóbr materialnych jest niezaprzeczalna.

The Second Life Stuff to miejsce, w którym znajdziesz używane przedmioty domowego użytku, sztukę oraz rzemiosło. To przestrzeń, gdzie, bez potrzeby wychodzenia z domu, możesz kupić lub wstawić swoją rzecz na naszą półkę. Każdy zyskuje:)

W domach mamy prawdziwe skarby, uwierzcie. Pomożemy im znaleźć nowy dom.

                                                                                                                                                               Pozdrawiamy

                                                                                                                                                                  Aśka&Ada